Neden Rüzgar İş Güvenliği

Tecrübemizle, hem çalışanların sağlığını hem de iş verenlerin haklarını koruyoruz. Gelişebilecek tüm kazalara karşı çalışanlara en kapsamlı hizmeti veriyoruz.

Neden Rüzgar İş Güvenliği 
 
tecrübemizle, hem çalışanların sağlığını hem de iş verenlerin haklarını koruyoruz. Gelişebilecek tüm kazalara karşı çalışanlara en kapsamlı hizmeti veriyoruz. Bünyemizde deneyimli iş güvenliği uzmanları ile tehlikeleri öngörüyor ve çalışanların karşılaşabilecekleri riskleri minimum seviyeye indiriyoruz. 
 
 Rüzgar Adapazarı-Karasu OSGB olmanın dışında eğitim kurumu olma özelliği ile de iş ortaklarına daha kaliteli hizmet sunma imkanına sahip. Bünyemizde çalışan tüm personellerimizin mesleki yeterliliklerinin kontrolü, dönemsel eğitimler ile bilgi seviyelerinin arttırılması en büyük önceliklerimiz arasında. Biz eğitimin sürekli olduğuna ve gelişimin devam etmesi gerektiğine inanıyoruz. Tüm operasyon birimlerimizi tam da bu anlayış doğrultusunda düzenli olarak eğitiyoruz. 
 
Amacımız çalışanların sağlığını korumak kadar işverenlerin yükünü de hafifletmektedir. Düzenli olarak hazırladığımız raporlarla işverenin gerekli önlemleri alması adına sürekli çalışıyoruz. Değişen mevzuatları en kısa sürede işverenlere iletiyoruz ve gerektiği takdirde yapılması gereken tüm değişikliklerin raporlamasını gerçekleştiriyoruz. İş ortağımızın yükünü hafifleterek, bürokratik süreçlerden uzaklaştırıp işlerine odaklanmaları için ekip olarak çaba harcıyoruz. Düzenli evrak takibi, raporlamalar ile olası bir denetleme de müşterinin kolaylıkla süreci yönetebilmesini sağlıyoruz. 
İş ortaklarımızla yapacağımız sözleşmelerde, alanımızdaki uzmanlığımıza olan güvenimizi sözleşmeye eklediğimiz tek taraflı fesih maddesiyle gösteriyoruz. Uzun süreli ve sorunsuz iş ortaklığı için sizleri de ailemiz arasında görmek isteriz.
 
 
Güvenilir İş Güvenliği Rüzgar Osgb
 

 

BİZİ TERCİH EDENLER

Adres : İncilli Mahallesi 627 Sk. A Blok B Giriş  No:3/AB-2 Karasu / Sakarya
Telefon : 0(264)7185121
Cep : 0(505)4005121

BÜLTEN

Gelişmelerden ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak isterseniz e-bültenimize kaydolabilirsiniz.