HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

RÜZGAR OSGB , firmaların kalite, çevre, iş sağlığı ve iş güvenliği risklerinin yönetimi alanındaki ihtiyaçlarına uluslararası kalitede çözümler üreterek danışmanlık, denetim ve eğitim hizmetleri vermektedir.

RÜZGAR OSGB Ortak Sağlık & Güvenlik Birimi gelişmiş toplumların gelişmiş iş sağlığı ve güvenliği standartlarına sahip olmasının bilinciyle, iş sağlığı ve güvenliği maddelerin yalnızca birer hukuksal bir mecburiyet olarak değil, İnsan hayatının ve bir çalışma kültürünün olmazsa olmaz koşulu olarak kabul eder. Sağlıklı ve güvenli bir çalışma alanı sağlayarak ; işin normal akışını aksamadan ve verimli bir çalışma alanlarının ve ofislerin sağlanmasına katkıda bulunur ve bu amacıyla uzman ve tecrübeli iş yeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanları ile hizmet verir.

Türkiye'deki mevcut zorlu şartların ve iş ortamının ve yasal bilinci ve bilgi birikimiyle; müşterilerimizin iş yerlerinde oluşabilecek iş kazası ve meslek hastalığı, iş sağlığı riskinin en aza indirilmesi, iş gücü ve çalışma günü kayıplarının önlenmesi, iş güvenliği kültürünün yerleştirilmesi ve dolayısıyla iş yaşamında verimin arttırılmasını sağlamak ana hedefimizdir.

OSGB Eğitim Hizmetlerimiz

- Genel iş sağlığı ve güvenliği eğitimi
- Risk değerlendirmesi eğitimi
- Yangın güvenliği eğitimi
- İş Sağlığı Güvenliği kurul üyeleri eğitimi
- 5S Eğitimi - Ergonomi eğitimi
- Acil durum ve ilk yardım eğitimi
- Koruyucu sağlık ve sağlık promosyon eğitimleri

BİZİ TERCİH EDENLER

Adres : İncilli Mahallesi 627 Sk. A Blok B Giriş  No:3/AB-2 Karasu / Sakarya
Telefon : 0(264)7185121
Cep : 0(505)4005121

BÜLTEN

Gelişmelerden ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak isterseniz e-bültenimize kaydolabilirsiniz.